Zawodnicy Legii w Szkole Pijarskiej w Warszawie!!!

W czwartek 19 października, placówkę Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego odwiedzili piłkarze Legii.

Wejście Michała Kopczyńskiego, Adama Hlouska i Jakuba Szumskiego na wypełnioną po brzegi salę teatralną wywołało wśród najmłodszych aplauz, który trwał dobrych kilka minut!
Kilkaset dzieciaków powitało swoich ulubieńców z Łazienkowskiej brawami, wiele z nich ubranych było w koszulki Legii, a na szyi miało klubowe szaliki. Dzieci zgromadzone w sali miały do zawodników Legii wiele pytań - przede wszystkim tych standardowych, dotyczących gry w piłkę i zagadnień związanych ze sportem, zawodem piłkarza oraz treningami. Poruszano też jednak tematy prywatne. Były pytania najprostsze, ale nie zabrakło także tych trudnych, przy których Wojskowi musieli się nieco nagimnastykować.

Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście atrakcyjnych konkursów z nagrodami. Były także pytania piłkarzy do dzieci - za prawidłowe odpowiedzi każde z nich otrzymywało legijne upominki. Nagrodę specjalną otrzymała Magda Nizińska, która na oczach piłkarzy oraz swoich rówieśników prezentowała efektowne tricki z futbolówką. Na koniec piłkarze Legii przez długie minuty rozdawali autografy.

Zaskakujące pytania, wyczerpujące odpowiedzi, a potem autografy i wspólne zdjęcia - tak przebiegło prawie półtoragodzinne spotkanie w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie.
Dziękujemy za wizytę i pozdrawiamy!

nad. P. Radosław DudkowskiGaleria zdjęćwróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 337 razy
Opublikowano przez: Elżbieta
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone