Święto Rodziny

Na „Święto Rodziny” w naszym przedszkolu wybraliśmy piękny, słoneczny dzień 6 czerwca. Spotkaliśmy się wszyscy aby wspólnie świętować Dzień
Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka.


Dzieci wypowiedziały wierszem, wyśpiewały piosenką i wytańczyły najpiękniejsze życzenia Swoim Rodzicom. Nie zabrakło słów o miłości, radości ze wspólnych spotkań, zabaw, spacerów, wycieczek…. I słów o tym, że Rodzice są najważniejsi w życiu Dzieci!
Rodzice także spojrzeli na świat oczami Dzieci,  wspaniałą inscenizacją wiersza Tuwima „Rzepka” i te życzenia dla Nich były cudowną niespodzianką. O małe co nieco pyszne, smaczne, kolorowe zadbali najlepsi Państwo Kucharze. Nasze Święto Rodziny było pięknym przeżyciem dla Wszystkich, i mamy nadzieję, że ten dzień na długo zostanie w naszych sercach i pamięci!
Wspólne świętowanie było także okazją do wzięcia udziału we wspólnym dziele jakim jest Nowa Szkoła, którą Ojciec Dyrektor Bogdan Dufaj buduje także dla pijarskich przedszkolaków. Wielu Rodziców wzięło udział w akcji zakupu „Cegiełek”,  aby wesprzeć to dzieło. Dziękujemy!
Stefania Stysiak
 
Galeria zdjęćwróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 495 razy
Opublikowano przez: Krystyna
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone