Świąteczne spotkania w Warszawie

W ostatnich dniach w Warszawie miały miejsca dwa przedświąteczne spotkania: dla pracowników Pijarskiego Przedszkola oraz spotkanie wigilijne dla dzieci, rodziców i dziadków, połączone z wystawieniem jasełek.

13 grudnia 2017 r. pracownicy Pijarskiego Przedszkola mieli spotkanie przed Świętami Bożego Narodzenia.  Składaliśmy sobie świąteczne życzenia, był poczęstunek przygotowany przez pracowników i kucharzy oraz św. Mikołaj, który przyniósł prezenty, które trzeba było losować i w wielu wypadkach  oddać osobie, której prezent się podobał. Była możliwość kolejnego losowania. Na końcu wszyscy byli zadowoleni.
Zabawy i śmiechu było dużo. Zwłaszcza z osoby która dostała lampki choinkowe bez wtyczki. Na koniec te lampki dostał o. Dyrektor.Galeria zdjęć

19 grudnia było spotkanie wigilijne dla dzieci, rodziców, dziadków i pracowników przedszkola. Spotkanie odbyło się w teatrze szkolnym. Jasełka przygotowali rodzice, dzieci i nauczyciele przez które zostaliśmy wprowadzeni w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem smakując potrawy przygotowane przez przedszkolaków razem z kucharzami i ich rodziców.
W najbliższy piątek 22 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów w Warszawie Jasełka przedstawią nauczyciele dla społeczności szkolnej. Zdjęcia prześlemy po Świętach.

Wszystkim życzymy Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

nad.: o. Bogdan
wróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 381 razy
Opublikowano przez: Elżbieta
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone