Nowości wydawnicze


Opublikowano: 14 Września 2016

Od dziś podpowiadamy Wam fantastyczny pomysł na pokazanie dzieciom, jak ważne jest promowanie świętości. Coraz częściej w szkołach, domach kultury wybiera się Halloween. Ta książeczka ma być chrześcijańską alternatywą na takie pomysły.

więcej
Opublikowano: 13 Listopada 2015

Na ostatniej prostej przed wielkim świętem młodzieży z całego świata, wydawnictwo Polwen przygotowało prawdziwą perełkę, powieść Zbigniewa Mindy, Twoja dusza była perłą, która jest opowieścią o…. Światowym Dniu Młodzieży właśnie. Oczywiście tylko kulminacja powieści dzieje się podczas spotkania młodych w Madrycie w 2011 r., ale cała narracja w tym kierunku zmierza i to tam dzieją się w życiu bohaterów rzeczy najważniejsze

więcej
Opublikowano: 6 Marca 2015

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa - to oparty na doświadczeniach, poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć.

więcej
Opublikowano: 12 Grudnia 2014

Nie ma wątpliwości, że Bóg stworzył nas do szczęścia i miłości. W sumie to logiczne – wszak sam jest Miłością. Chociaż często sobie tego nie uświadamiamy, jednak – jak stwierdza o. Piotr Różański – w sposób naturalny nasze pragnienia zawsze będą kierowały się ku Bogu i Jego miłości. Bóg zaś zawsze będzie się starał pociągnąć nas ku sobie tymi więzami miłości”

więcej
Opublikowano: 26 Listopada 2014

Nakładem Wydawnictwa eSPe ukazała się pierwsza książka o. Piotra Rózańskiego pt. "Jezus chce Cię uzdrowić"

więcej
Opublikowano: 11 Lutego 2014

Mimo że postać o. Damiana Stachowicza była znana polskim muzykologom i wykonawcom od wielu lat, w świadomości szerszej publiczności funkcjonuje on nadal jako autor jednego, mało reprezentatywnego utworu - Veni Consolator, na sopran, trąbkę i b.c.

więcej
Opublikowano: 15 Listopada 2013

"Mamo, tato, kim jest Pan Bóg? Przewodnik dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej" - to pozycja, którą szczególnie polecamy rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

więcej
Opublikowano: 25 Kwietnia 2012

Czy jesteśmy świadkami zmierzchu religii? Czy księża są z księżyca? Ilu jest na świecie antypapieży i czy ruchy nacjonalistyczne zmienią katolicyzm w polityczną ideologię? To tylko niektóre z pytań, jakie stawiamy Czytelnikom.

więcej

pierwszy (1-9) ostatni
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone