Dzieci ze Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Katowicach wzięły udział w zielonej szkole.

22 września 2017 roku wieczorem wyruszyliśmy w podróż w nieznane. Nasza grupa składała się z 18 uczniów z klasy III a i III c oraz p. Majer i p. Głowackiej. Przy pożegnaniu nie obyło się oczywiście bez łez, ale otuchy dodali dzieciom uśmiechnięci rodzice oraz Ojcowie, którzy przybyli, aby nas pożegnać i życzyć szczęśliwej podróży.


Nasze miejsce zakwaterowania to Willa pod szczęśliwą 7 w Kuźnicy. W ośrodku czekały na nas nie tylko ładne pokoje, ale przede wszystkim smakowite posiłki, zawsze życzliwy personel i wymarzona pogoda: słońce, słońce i jeszcze raz słońce.
Program zielonej szkoły był bardzo napięty i wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami, spacerami i zabawami. Nikt nie mógł narzekać na nudę. 
Pobyt nad morzem dostarczył uczniom nowych wrażeń, doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Dzieci uczyły się samodzielności, samokontroli i samooceny. W trakcie trwania zajęć poznawały słabe i mocne strony swojej działalności. Czas minął bardzo szybko, do domu wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni, z mnóstwem miłych wspomnień.
Nad. Anna Majer
za: www.katowice.pijarzy.pl
Galeria zdjęćwróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 306 razy
Opublikowano przez: Krystyna
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone