8 października 2017 r. odbędzie się II Małopolski Marsz Rodzinie i Życiu TAK!

Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Krakowa, Małopolski, a także gości z całej naszej Ojczyzny na II Małopolski Marsz Rodzinie i Życiu TAK!, który organizowany jest w ramach obchodów Dni Jana Pawła II w Krakowie.

Nasz Marsz rozpoczniemy o godzinie 10:00 Mszą Świętą koncelebrowaną w Katedrze Wawelskiej pod przewodnictwem J.E. Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego – metropolity krakowskiego.
Po Mszy Świętej przejdziemy ze Wzgórza Wawelskiego – ulicą Grodzką – pod Kościół św. Wojciecha na Rynku Głównym.

Na Rynku Głównym przewidziane są krótkie wystąpienia obrońców życia i wspólne śpiewanie pieśni religijno-patriotycznych. Będą rozdawane gratisowe materiały pro-life, a dla dzieci prezenty niespodzianki.

II Małopolski Marsz Rodzinie i Życiu TAK! organizowany jest w ramach obchodów Dni Jana Pawła II w Krakowie.

Trzeba, aby Kraków – miasto św. Jana Pawła II – największego w skali świata obrońcy życia, stał się miejscem wielkiej manifestacji w obronie rodziny i prawa do życia dla każdego człowieka od poczęcia po naturalny kres.
Niech udział w tym Marszu będzie naszym obywatelskim świadectwem, poparciem cywilizacji życia oraz miłości, a także wyrazem naszego szacunku i wdzięczności wobec Osoby i Dzieła św. Jana Pawła II.

Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Krakowa, Małopolski, a także gości z całej naszej Ojczyzny.
Zapraszamy wszystkich tych, którzy opowiadają się za obroną życia każdego człowieka od poczęcia po naturalny kres i pragną, aby wielkie Dziedzictwo św. Jana Pawła II przynosiło błogosławione owoce w życiu naszej Ojczyzny.

Z radością pragniemy poinformować, że patronatem honorowym objęli ten Marsz: J. E. ks. abp Marek Jędraszewski – metropolita krakowski i Piotr Ćwik – wojewoda małopolski.
  
 
Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej
Franciszkańska 3


Galeria zdjęćwróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 361 razy
Opublikowano przez: Elżbieta
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone